Miresevini ne Hotel Rozafa

KOMFORTI NË NIVELIN MË LARTË

Miresevini ne Hotel Rozafa

Hotel Rozafa është ndërtuar në vitin 1971 dhe është një nga hotelet kryesore të Shqipërisë Veriore. E vendosur në zemër të qytetit të Shkodrës, ofron një pamje të shkëlqyer të qytetit.

Këtu mund të shijoni gatime të llojeve të ndryshme dhe një shumëllojshmëri pijesh dhe ushqimesh tradicionale të përgatitura me profesionalizëm dhe dashamirësi. Me një përvojë dhe traditë 52-vjeçare, ne ju ofrojmë shërbim të cilësisë së lartë përmes stafit tonë profesional dhe mikpritës. Stafi është miqësor dhe i gatshëm për të ndihmuar, me aftësi të të folurit anglisht, italisht dhe frëngjisht.

Ju mirëpresim në çdo kohë të vitit.

Akomodimi


Dhomat elegante në Hotel Rozafa janë te dekoruara me mobilim druri. Dhomat janë të ndritshme me tavane dhe dritare të larta, për të bërë të mundur hyrjen e dritës natyrale në dhomë.

Suita
1 krevat • Balcony

Suita

Për një rehati maksimale Hotel Rozafa ofron suita luksoze, të rafinuara dhe elegante. Ato janë të pajisura me një vaskë masazhi, pajisje banjo për një përvojë relaksuese. Të gjitha kanë një ballkon me pamje nga qyteti.

Room Details

Dhomë teke
1 krevat

Dhomë teke

Dhomat tona të rehatshme teke kanë madhësinë e duhur nëse udhëtoni vetëm. Ngjashëm me të gjitha dhomat e tjera në hotelin tonë, dhoma teke është e pajisur me TV me ekran të sheshtë me programe ndërkombëtare dhe me akses Wi-Fi.

Room Details

Dhome treshe
3 krevate

Dhome treshe

Dhomat tona komode treshe ofrojnë tre krevate teke. Ato janë të pajisura me pajisje banjo për një eksperiencë relaksuese. Por kjo nuk është e gjitha, ne ofrojmë gjithashtu dhoma familjare perfekte për një dalje familjare me krevat dopio dhe krevat tek. Shijojeni qëndrimin me familjen tuaj.

Room Details

Dhome dyshe & Dopio standarte
1 krevat • Balcony

Dhome dyshe & Dopio standarte

Një dhomë dopio që ju ofron një pushim të rehatshëm pas një dite të ngarkuar. Relaksoheni në krevatin tonë të dizajnuar special me madhësi mbretërore. Dhoma Dyshe me krevate dyshe jane krejtësisht të rehatshme. Këto dhoma ju ofrojnë gjithçka që ju nevojitet nëse jeni duke udhëtuar për punë apo për kënaqësi, të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale.

Room Details

Mbledhje


Vendi perfekt për takimin apo eventin tuaj.

Image 1
Image 2
Image 3
Image 3
Image 3

INFORMATION

Vendodhje ne qendër te qytetit
Vendodhje ne qendër te qytetit
Kapaciteti deri në 100 persona
Kapaciteti deri në 100 persona
Pushimi per kafe
Pushimi per kafe
3 salla takimesh
3 salla takimesh
Wi-Fi me shpejtësi të lartë falas
Wi-Fi me shpejtësi të lartë falas
Vend-parkimi
Vend-parkimi

Bar & Restaurant


Ju ftojmë përzemërsisht në restorantin tonë Rozafa. Aty ku ndërthuret tradita me modernitetin në një mënyrë të jashtëzakonshme. Brendësia e saj është unike për shkak të mureve shumë të larta dhe dritareve që janë ndërthurur me dekorin, ndriçimin dhe mobiljet moderne.

Restoranti ynë

Restoranti ynë

Ju ftojmë përzemërsisht në restorantin tonë Rozafa

Lounge bar

Lounge bar

Një vend i përsosur për të shijuar një kafe ose një ëmbëlsirë

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Sallë për evente private


Për shume vite me rradhë në Hotel Rozafa organizohen evente të ndryshme si dasma, fejesa, koktejl, panaire, ekspozita etj. Bëni që festa juaj të jetë e paharrueshme duke zgjedhur vetëm Hotel Rozafa.

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image