• Hotel Rozafa

  • The Suite

  • Restorant

  • Events

CHECK
AVAILABILITY

Per nje rehati maksimale, Hotel Rozafa ofron Suitat elegante, luksoze dhe te rafinuara. Suitat standarte jane te pajisura me vasken jaccuzi dhe pajisjet e nevojshme per tju ofruar nje experience relaksuese. The gjithe suitat kane nje ballkon me pajmen nga qendra e qytetit te Shkodres e cila eshte nje  panorame e mrekullueshme.

[ Më tepër...]

Nje dhome dopio e cila ju ofron clodhje pas nje dite te ngarkuar.  Rimbushuni me energji ne krevatin tone me permasat Queen Size. Krevati eshte I veshur me qarqafe pambuku te bardhe dhe me jaskete te fryre e te bute dhe nje jorgan te lehte. Perdorni llamben e vendosur posacerisht per te lexuar ose shtrihuni dhe shikoni TV.

[ Me teper... ]

Dhoma dyshe me dy krevatet teke eshte jashtezakonisht e rehatshme, WiFi falas dhe me shprejtesi te madhe and nje televizor te sheshte krijojne atmosferen perfekte per tu relaksuar ose per te punuar.  Keto dhoma ju ofrojne cdo gje qe ju nevojitet nese udhetoni per pune ose per kenaqesi sepse eshte e dizenjuar te ofrojme rehatine maksimale.

[ Me teper... ]

Dhomë teke

Dhomat tona teke te rehatshme kane permasat perfekte nese ju udhetoni vetem. E ngjashme me te gjitha dhomat e tjera ne hotelin tone, dhoma teke eshte e pajisur me te gjitha per tju ofruar rrehatine. Ajri I kondicionuar kontrollohet manualisht, ka nje minibar, televizor me ekran te sheshte me programe internacionale dhe aksesi ne internetin Wireless do kenaqe cdo te ftuar. 

[Më tepër...]

Now you can explore our hotel in 360deg view.


Explore

Please wait. We are trying the best for you.